ПРОМОЦИЈА КЊИГА МИОДРАГА СТОШИЋА: Гостовање сатиричара у Параћину
КЊИЖЕВНО-уметничка асоцијација „Артија“ у оквиру свог пројекта „Културна алтернативна позорница“ (КАП) организује у суботу, 13. априла, представљање стваралаштва Миодрага Стошића, његове две последње књиге.

Фото: Фејсбук/Артија
Миодраг Стошић је дипломирао на Факултету политичких наука, а бави се књижевношћу, новинарством, медијима и музиком. Преферира хумор и сатиру у форми поезије, приповетке, стендапа и музичке комедије.
Објавио је више књига, а овог пута биће представљене две - „Афоризми изнад просека” и „Како сам смршао 60 кила (без таште и хероина)”.
Књижевно вече заказано је за 18 сати у просторијама Удружења грађана „Придружи се“, које је суорганизатор догађаја.

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

ОГЛАСИЛА СЕ БИЉА НАКОН РАСТАНКА ОД АЦЕ ИЛИЋА: "Видећу како време пролази..."
ИАКО растављени, Биља и Аца имају велики разлог за славље.
01. 10. 2025. у 12:20
Коментари (0)