ИЗБИШТЕ ДОМАЋИН „МИХОЉСКИХ СУСРЕТА СЕЛА“: Први пут у Вршцу манифестација коју финансира држава
МАНИФЕСТАЦИЈА „Михољски сусрети села“, коју је пре три године осмислило Министарство за бригу о селу, по први пут ће бити организована у неком вршачком селу.

Фото: Град Вршац
Реч је о Избишту, које ће 22. јуна окупити представнике из целог региона. За то су на конкурсу министарства добили пола милиона динара.
Тог дана ће бити организована такмичења у шаху и пикаду, као и у припремању традиционалних јела. Такође, манифестацију ће пратити изложба домаће радиности и наступи млађих фолклорних група.

ШПАНИЈА ПРОГЛАСИЛА ВАНРЕДНО СТАЊЕ
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова Шпаније прогласило је ванредно стање након данашњег нестанка струје.
28. 04. 2025. у 21:32

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

НЕ МОЖЕ ДА САКРИЈЕ ТУГУ: Дарко Лазић потпуно сломљен, јавно се огласио (ФОТО)
ПЕВАЧ се присетио свог покојног оца...
28. 04. 2025. у 19:35
Коментари (0)