ПОНОВО ШАМПИОНИ: Ученици из Параћина победили у „Малим олимпијским играма“
МЕШОВИТИ тим дечака и девојчица из другог разреда ОШ „Момчило Поповић Озрен“ из Параћина освојио је прво место на 12. Олимпијским спортским играма ученика Србије.

Фото: Фејсбук/ОШ Момчило Поповић Озрен
Они су победили у дисциплини „Мале олимпијске игре“ и тиме одбранили прошле године освојену шампионску титулу.
Мешовита екипа ученика трећег разреда исте школе у својој категорији освојила је друго место.
Олимпијске ученичке спортске игре одржане су у Новом Саду под покровитељством Министарства спорта и Министарства просвете.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

Певачица више не живи са мужем, јавно се огласила: "Никад не знаш кроз шта неко пролази"
"НИКАД не знаш кроз шта неко пролази..."
11. 06. 2025. у 19:04
Коментари (0)