УПОЗОРЕЊЕ ВОЈСКЕ СРБИЈЕ: Војне вежбе на полигону "Пескови"

ЈЕДИНИЦЕ Војске Србије изводиће гађање из пешадијског наоружања на војном полигону „Пескови“ у атару села Кусиће, 8, 10, 11, 17, 23, 24, 25. и 30. јула.

УПОЗОРЕЊЕ ВОЈСКЕ СРБИЈЕ: Војне вежбе на полигону Пескови

Д.Н.

У тим данима у близини полигона забрањује се кретање, задржавање и боравак људи, стоке, моторних возила и сточних запрега.

Полигонско-стрелишни простор биће обележен црвеним барјачићима и таблицама са натписом: „Не иди даље – гађа се!“ и обезбеђен стражарима. Забрањено је и свако прикупљање и дирање нераспрснутих пројектила и њихових делова, јер то може бити опасно по живот.

Војска Србије саопштава да неће сносити одговорност за несрећне случајеве који буду настали услед непоштовања наведених забрана.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

СРБИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Незабележено дивљање хулигана, свет у шоку (УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО СНИМАК)