САРАДЊА ЛОКАЛНЕ САМОУПРАВЕ У СМЕДЕРЕВУ СА МИНИСТРАТСВОМ ЗАШТИТЕ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ Још 17 субвенција за замену котлова
У ГРАДСКОЈ управи потписани су уговори са суграђанима којима су одобрене субвенције за набавку нових котлова на гас и пелет, у оквиру пројекта смањивања загађења ваздуха из индивидуалних ложишта.

Фото: Н. Живановић
- Реч је о бесповратним средствима која су обезбеђена захваљујући сарадњи локалне самоуправе са Министарством заштите животне средине. Укупна вредност пројекта који попола финансирамо износи 3,16 милиона динара, а услове је испунило 17 домаћинстава - каже градоначеница Смедерева, Јасмина Војиновић, напомињући да су потписани и уговори са извођачима који ће бити ангажовани на овом послу.

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)