У ЛЕСКОВЦУ 18 УЛИЦА БЕЗ СТРУЈЕ: Искључење због планираних радова на мрежи
Центар Лесковца сутра ће бити без струје због радова на годишњим ревизијама трафостаница. Без електричне енергије биће потрошачи у 18 улица у овом граду.
Фото И. Митић
У периоду од осам до 13 часова струју неће имати корисници у Булевару ослобођења, бројеви 133,141,145 и од броја 156 до броја 182, Илије Стреле, бројеви један и три, као и бројеви 16 и 18 у Улици Краља Петра Првог.
У истом периоду биће и потрошачи у Улици Краљевића Марка и Цара Лазара, Стевана Сремца, од броја 13 до 16, Учитеља Јосифа, од броја 46 до 60, објекти у Немањиној улици са бројевима од 31 до 37, као и Бабичког одреда, од броја 50 до 115.
Искључење је најављено и за Масариков трг, од броја 33 до 43, за Улицу Слободана Пенезића, од броја један до 15 и Страхињића Бана, бројеви два, четири и шест.
У случају лоших временских услова радови ће бити одложени. Истог дана, због сече растиња и реконструкције дистрибутивне мреже, али од осам до 12 часова, струју неће имати ни потрошачи у следећим улицама: Чачанска, Јагодинска, Пештерска, Смедеревска, Ваљевска и Вршачка.
ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће САД прекинути да снабдевају оружјем Украјину уколико европски савезници одбију да се придруже "коалицији вољних" за деблокаду Ормуског мореуза, јавља данас Фајненшел тајмс, позивајући се на изворе.
01. 04. 2026. у 22:03
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)