РАЦИОНАЛНА ПОТРОШЊА ВОДЕ: Позив потрошачима у Лебану

Игор Митић
Игор Митић

01. 08. 2024. у 13:12

Становницима Лебана односно потрошачима ЈКП „Водовод“ у овом месту упућен је апел да рационално троше воду како би било очувано несметано снабдевање.

РАЦИОНАЛНА ПОТРОШЊА ВОДЕ: Позив потрошачима у Лебану

Фото И. Митић

С обзиром на то да се поново најављују високе температуре ЈКП „Водовод“ у Лебану је позвао своје кориснике да користе воду само за основне животне потребе.

Надлежни поручују да, и поред напора које улажу, може доћи до смањеног притиска у мрежи и указују на могућност да би, због несавесних појединаца који заливају баште и травњаке, корисници у вишим пределима могли остати без воде.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ОТКРИО КОЛИКО ЉУДИ НЕДЕЉНО ГИНЕ У УКРАЈИНИ: Путин убија много украјинских војника

ТРАМП ОТКРИО КОЛИКО ЉУДИ НЕДЕЉНО ГИНЕ У УКРАЈИНИ: "Путин убија много украјинских војника"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да је незадовољан понашањем руског председника Владимира Путина и навео да разматра нове санкције против Русије.

08. 07. 2025. у 20:36

СКАНДАЛ! ПЛЕНКОВИЋ О УСТАШКОМ КОНЦЕРТУ ТОМПСОНА: Поносни смо, једино он може да окупи пола милиона

СКАНДАЛ! ПЛЕНКОВИЋ О УСТАШКОМ КОНЦЕРТУ ТОМПСОНА: "Поносни смо, једино он може да окупи пола милиона"

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић одржао је конференцију за медије након седнице Председништва Хрватске демократске заједнице (ХДЗ). Главна тема била је концерт Марка Перковића Томпсона на Хиподрому и усташка иконографија која се тамо могла видети, али и чути.

07. 07. 2025. у 18:33

Коментари (0)

КАКО ДОНАЛД ТРАМП ЗОВЕ МЕЛАНИЈУ КАДА НИКО НЕ ГЛЕДА: Надимак открива да су далеко од развода!