ПОРЕЗНИЦИ УПОЗОРАВАЈУ: Креће контрола непријављених некретнина
У НАРЕДНОМ периоду градско Одељење локалне пореске администрације у Пожаревцу вршиће контролу непријављених стамбених и пословних објеката.
Д. Новковић
Обавештавају се грађани који имају непокретности у свом власништу, а за које нису задужени порезом на имовину, да дођу у просторије ЛПА како би попунили пореску пријаву. Такође, наследници преминулих пореских обвезника у обавези су да се јаве како би извршили пренос власништва са умрлог лица на своје име.
Из ЛПА упозоравају да се против физичких лица која не поднесу пореску пријаву, може покренути поступак код надлежног прекршајног суда.
Препоручујемо
ЗБОГ КВАРА НА ГЛАВНОМ ДОВОДУ: И данас проблем са водоснабдевањем Параћина и Ћуприје
21. 01. 2026. у 16:42
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)