СТАРИ НАМЕШТАЈ НА ПАРКИНГУ ЗА АУТОМОБИЛЕ: Неодговорни Зрењанинац направио хаос (ФОТО)
Неодговорни Зрењанинац, по свему судећи становник насеља Ружа Шулман, решио се својих мука око избацивања старог намештаја и остављајући га на аутомобилском паркингу, поред контејнера, направио силне муке комшијама, који иначе кубуре са паркинг местима у истоименом насељу.
B, G,
Радници градског комуналног предузећа, који редовно обављају свој посао пражњења контејнера, кажу да са уклањањем тог, такозваног кабастог отпада, старог намештаја , фотељама и троседом, немају ништа и да грађани којима смета, поред тога што је право ругло, морају позвати специјални број и посебну службу за уклањање, која иначе има пуне руке посла.
Док то неко не учини, а две плаве фотеље, тросед и сто, већ десетак дана заузимају два паркинг места, ништа се вероватно, ново и оозитивно неће догодити.
Препоручујемо
ЈОШ ЈЕДАН НЕУСПЕО ПОКШАЈ СМЕНЕ ПРЕДСЕДНИКА СКУПШТИНЕ У КУЛИ Бура због осам минута
28. 01. 2026. у 20:00
У ЦЕНТРУ ПОЖАРЕВЦА ПОЧЕЛО УРУШАВАЊЕ ЗАДУЖБИНЕ ИЗ 19. ВЕКА Ризик крај "Чикоша"
28. 01. 2026. у 20:00
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)
УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.
01. 02. 2026. у 16:56
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)