УСПЕХ КАРАТИСТА ИЗ ЛАПОВА: ОСВОЈИЛИ 12 златних, четири сребрне и четири бронзане медаље (ФОТО)

З. ГЛИГОРИЈЕВИЋ

16. 10. 2024. у 18:34

КАРАТЕ клуб "Лапово" је на Првом квалификационом турниру за првенство Србије у каратеу које се одржавало у Kладову освојио 20 медаља - 12 златних 4 сребрне и 4 бронзане медаље.

Лаповци су учествовали са 12 такмичара најмлађих узрасних категорија. Ово је за најмлађе такмичаре који тренирају само неколико месеци прво такмичење и репер колико су напредовали. Пред њима је првенство Србије 1. децембра.

(МАПА) ПУТИН ВЕЋ НАЦРТАО НОВУ МЕТУ У ДОЊЕЦКУ: Пада кључни украјински град, Руси напредују у Торецку - муке за Кијев тек долазе

РУСКЕ трупе напредовале су у Торецку, кључном логистичком чворишту Украјине и главној тактичкој мети Москве у региону Доњецка, према украјинском каналу "Дип стејт".

15. 10. 2024. у 19:38