ЗАВРШЕН ФЕДРАС: Најбоља представа „Лет изнад кукавичјег гнезда“
Представа „Лет изнад кукавичјег гнезда“, у извођењу Студија глуме „Театар 011" из Београда, проглашена је за најбољу на ФЕДРАС-у одржаном у Малом Црнићу.

ЦЗК Пожаревац
Ова представа добила је још једно признање, јер је њен глумац Александар Радојковић проглашен за најбољег на фестивалу, за тумачење улоге Рендала Патрика Мекмарфија.
Титулу најбоље глумице освојила је Светлана Гашко, за улогу Катице у представи „Сметови“ Културног центра из Кисача.
На овогодишњем Фестивалу драмских аматера села Србије, 53. по реду, у такмичарском и ревијалном делу учествовала су позоришта из Петровца на Млави, Кисача, Смедерева, Нове Пазове, Јагодине, Велике Плане, Прокупља и Београда.

МЕРЦ ПОЗВАО ПУТИНА И ЗАПРЕТИО: Ако се не састанеш са Зеленским, онда...
НЕМАЧКИ канцелар Фридрих Мерц позвао је шефа Кремља Владимира Путина да се састане насамо са украјинским председником Володимиром Зеленским.
26. 08. 2025. у 14:34

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

Објављене наге фотографије водитељке РТС-а - као од мајке рођена (ФОТО)
ВЕОМА изазовне фотографије.
25. 08. 2025. у 20:24
Коментари (0)