ВЕТАР СЕ РАЗЈАРИО У ВРШЦУ, ОПРЕЗ! Надлежни апелују на грађане да пазе где паркирају возила и да не улазе у Градски парк
У ПОСЛЕДЊА 24 часа најјачи удари ветра у Србији забележени су у Вршцу, где је дувао 112 километара на час.
Фото: Ј. Ј. Баљак
Још јачи удари очекују се током дана, као и наредних дана, па надлежни апелују на грађане да воде рачуна где паркирају своја возила, тј. да их не остављају на критичним местима испод дрвећа, као и да пазе на оштећене фасаде и црепове.
ЈКП „Други октобар“, који у сарадњи са осталим службама превентивно ради на спречавању свих ризика, подсећа Вршчане и да не улазе у Градски парк када су јаки ветрови, као и да не бацају нагорели пепео и запаљене остатке ложишта у контејнере.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЕПСКИ ДЕБАКЛ! Арина Сабаленка избачена са Ролан Гароса
НАЈБОЉА тенисерка планете Арина Сабаленка неће се такмичити у завршници Ролан Гароса.
03. 06. 2026. у 15:48
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)