У ЗНАК СЕЋАЊА НА СИНА БОГДАНА: Славољуб Милановић и ове године даривао крагујевачку децу

Весна Хаџић

07. 01. 2025. у 06:45

Крагујевчанин Славољуб Милановић и ове године је даривао крагујевачке децу у знак сећања на свог прерано преминулог сина Богдана. Пред Нову годину дарове је добило 250 малишана, а на Бадњи дан још стотинак.

У ЗНАК СЕЋАЊА НА СИНА БОГДАНА: Славољуб Милановић и ове године даривао крагујевачку децу

Фото : В.Х.

Осим пакетића са слаткишима и играчкама за децу, Милановић је пратиоцима Фејсбук и Инстрагам спомен страница Богдан Млановић поклонио и три ЛЕД телевизора, две иконе у златотиску у златном раму, пет иконостаса са иконом у златотиску и двадесет зидних сатова.

-Жеља ми је да и за ове празнике унесем мало радости у нечији дом, да  некога обрадујемо, да се осмехне и сети мога сина - рекао је Славољуб Милановић.

Фото : В.Х.

 

Богдан Милановић био је млади надарени програмер који је студирао и остварио каријеру у САД. Преминуо је у 29 години од тумора на мозгу. Његови родитељи, Славољуб и Јадранка Милановић, у жељи да сачувају име свог сина, подигли су Дечије одмаралиште на Бешњаји код Крагујевца, опремили многе школе и кабинете рачунарском опремом и даривали пуно деце. Многа њихова доброчинства остала су скривена од очију јавности.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАВРШЕН СУДБОНОСНИ САСТАНАК ОКО ГРЕНЛАНДА! Померен из Беле куће, трајао 50 минута, а о једној фотографији сви говоре (ФОТО)

ЗАВРШЕН СУДБОНОСНИ САСТАНАК ОКО ГРЕНЛАНДА! Померен из Беле куће, трајао 50 минута, а о једној фотографији сви говоре (ФОТО)

ЗВАНИЧНИ састанак на високом нивоу око Гренланда, на којем су учествовали амерички потпредседник Џеј Ди Венс, амерички државни секретар Марко Рубио и министри спољних послова Данске и Гренланда, Ларс Локе Расмусен и Вивијан Моцфелт, завршен је након 50 минута.

14. 01. 2026. у 18:36

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.

13. 01. 2026. у 10:22

Коментари (0)

АЛБАНЦИ У НЕВЕРИЦИ: Ево шта су делије управо урадиле на Косову и Метохији (ВИДЕО)