СА СУГРАЂАНИМА "НА ТИ": Градоначелница лознице разговара са грађанима
ГРАДОНАЧЕЛНИЦА Лознице, Драгана Лукић, за релативно кратко време приредила је 11 пријема за суграђане, који могу све да је питају и да на укажу на проблеме са којима се суочавају. Уз челницу града на Штири, уз њу су, увек, њени најближи сарадници и представници стручних служби.
фото В Митрић
Лозничани, по речима Лукићеве, "исказују велико интересовање за различите теме везане за инфраструктуру, комуналне услуге, урбанистички развој и подршку локалној заједници".
- Настављамо да градимо односе поверења са нашим суграђанима, јер је отворена комуникација кључ за боље разумевање њихових потреба и заједнички рад на унапређењу услова живота, истакла је градоначелница Лукић.
Редовни разговори са суграђанима постали су, истиче Лукићева, "важан механизам за унапређење транспарентности и ефикасности у раду локалне самоуправе, а биће настављени и у наредним недељама".
Препоручујемо
ЗА ЦРКВЕ 11 МИЛИОНА ДИНАРА: У Параћину у току јавни конкурс за доделу средстава
22. 06. 2026. у 13:35
У СМЕДЕРЕВУ ОВЕ СРЕДЕ ОПЕТ ПРОВЕРА СИРЕНА: Звук за ваздушну опасност у 10 часова
22. 06. 2026. у 13:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)
Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.
16. 06. 2026. у 12:22
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
ТЕШКА БОРБА ЗА ЖИВОТ НАШЕГ СЛАВНОГ МУЗИЧАРА: "Рак ми гризе кости, проширио се на цело тело, молим вас - помозите да преживим"
"МОЛИМ вас, вратите ми ону доброту коју сам годинама делио са вама, донирајте одмах и помозите ми да преживим."
20. 06. 2026. у 16:23
Коментари (0)