ДОМ ЗДРАВЉА ВРАЊЕ: Организује је се допунска вакцинација
28. 03. 2025. у 13:04
Дом здравља Врање у сарадњи са Заводом за јавно здравље у Врању, Институтом за јавно здравље Србије „Др Милан Јовановић Батут“ и уз подршку Светске здравствене организације (СЗО) и Европске уније (ЕУ), организује имунизацију пропуштених годишта вакцином против малих богиња, заушака и црвенке.
Повезане вести
ПОЧИЊЕ ВАКЦИНАЦИЈА: Пчињски округ добија 5.870 вакцина против грипа
Према подацима Завода за јавно здравље у Врању, у Пчињски округ стићи ће укупно 5.870 доза вакцина против грипа.
06. 10. 2025. у 17:38
Најновије из рубрике
СРПСКО НАРОДНО ПОЗОРИШТЕ У СУСРЕТ ПРАЗНИЦИМА: Балетска бајка „Крцко Орашчић“ ускоро поново пред новосадском публиком
БАЛЕТ Српског народног позоришта (СНП) у Новом Саду почиње извођење чувене зимске балетске бајке Петра Иљича Чајковског „Крцко Орашчић“, у режији и кореографији Елдара Алијева и под диригентском палицом Џејмса Тагла (САД), Весне Шоуц и Микице Јевтића.
17. 11. 2025. у 13:21
ЈОВАНИ ПРВА НАГРАДА, А ТРЕЋЕ МЕСТО У КИНИ: Фантастичан успех гимназијалке из Параћина на светском такмичењу у говорништву (ФОТО)
ЈОВАНА Миловановић, ученица 3/2 разреда параћинске Гимназије, на престижном међународном такмичењу у јавном говору „21st Century Cup – Global Public Speaking Competition“, одржаном у Кини, освојила је прву награду – а треће место међу 35 учесника из целог света.
17. 11. 2025. у 13:16
"УМИВАЊЕ" БАЈИНЕ БАШТЕ: Уређује се простор око Цркве Светог Саве
Општина Бајина Башта је започела радове на уређењу простора око Цркве Светог Саве, спортске хале и Основне школе „Свети Сава“. Овим пројектом, је предвиђено свеобухватно партерно уређење јавне површине која повезује три значајна објекта.
17. 11. 2025. у 11:40
ВЕЧЕРАС КОЛЕКТИВНА ИЗЛОЖБА ЋУПРИЈСКИХ УМЕТНИКА: Домаћин Музеј „Хореум Марги Равно“
У ГРАДУ на Морави од понедељка, 17. новембра, биће отворено још једно издање традиционалне годишње изложбе ћупријских уметника, шеснаесте по реду.
17. 11. 2025. у 10:35
ПОЗОРИШНИ ПРОГРАМ: Сутра представа „Хасанагиница“ у Петровцу на Млави
ПЕТРОВАЦ НА МЛАВИ – У Петровцу на Млави сутра се игра представа „Хасанагиница“ Љубомира Симовића, у извођењу градског позоришта „Драгољуб Милосављевић Гула“.
17. 11. 2025. у 10:24
Коментари (0)