УЛИЦЕ У ЈАГОДИНИ КОЈЕ ЋЕ ОСТАТИ БЕЗ ВОДЕ: радови на водоводној мрежи
ЈКП „Стандард“ Јагодина обавештава грађане да ће данас, 8. априла, доћи до прекида у снабдевању водом због хитних и неодложних радова на водоводној мрежи.

Фото:З.Глигоријевић
Без воде ће остати потрошачи у улицама Ружице Милановић, Лабуда Ђукића, Купрешкој, Јагодинској, Далматинској и Бранка Радосављевића. Водоснабдевање ће бити нормализовано по завршетку радова. Након завршене интервенције и успостављања водоснабдевања може доћи до краткотрајног замућења воде пролазног

"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Након Литваније, још једна држава забранила прелет српског авиона до Москве
НАКОН Литваније, и летонске власти забраниле су прелет српског авиона до Москве у коме је требало да буде председник Србије Александар Вучић, сазнају "Новости".
06. 05. 2025. у 18:27

НЕБЕНЗЈА ОДУВАО ЛАЖНОГ ВИСОКОГ ПРЕДСТАВНИКА ШМИТА, ПА ИЗАШАО ИЗ САЛЕ: Нећу да те слушам, немаш право да говориш!
У САВЕТУ безбедности Уједињених нација је у току редовна полугодишња седница о ситуацији у БиХ на којој је руски амбасадор Василиј Небензја изјавио је да Кристијан Шмит нема право да говори у име међународне заједнице у Савету безбедност, а онда изашао из сале не желевши да га слуша.
06. 05. 2025. у 17:03

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (0)