ПРОГЛАШЕНА ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА НА ДЕЛУ ТЕРИТОРИЈЕ ОПШТИНЕ СМЕДЕРЕВСКА ПАЛАНКА : Јучерашње невреме нанело огромну штету
На ванредној седници Општинског штаба за ванредне ситуације донета је Одлука о проглашењу ванредне ситуације на делу територије општине Смедеревска Паланка у насељеним местима Стојачак, Баничина и Мраморац. Одлука је донета у функцији брзог санирања штете на путној инфраструктури која је настала услед олујног невремена које је погодило општину 8. маја.

Смедеревска Паланка
Такође, на седници Општинског штаба донета је Одлика о образовању комисије чији је задатак да утврди насталу штету изазвану олујним невременом на пољопривредним културама у Стојачку, Баничини, Мраморцу и другим насељеним местима која су претрпела штету изазвану олујним непогодама.
Такође, позивамо све грађане који су претрпели штету на пољопривредним културама да од понедељка, у холу општине, преузму обрасце пријаве и попуњене предају на шалтер бр. 6 у шалтер сали, како би комисија што пре изашла на терен и утврдила насталу штету.

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (0)