ЕПИДЕМИЈА У БРАНИЧЕВСКОМ ОКРУГУ: Број заражених попео се на 312
НА подручју Браничевског округа регистровано је 312 случајева заразе Ковидом 19, од чега највише у Пожаревцу – 223.
Д. Новковић
На другом месту по броју оболелих је општина Петровац на Млави, у којој је регистровано 48 случајева.
У општини Велико Градиште оболелих је 15, у Жабарима осам, у Кучеву и Малом Црнићу по пет и у Жагубици и Голупцу по четири. До сада су две особе преминуле због Ковида 19 – жена стара 77 година из Пожаревца и мушкарац стар 41 годину из Дољашнице код Великог Градишта.
Ова два случаја десила су се у априлу, односно мају, и од тада није било смртних исхода лечења.
Од почетка епидемије, на подручју Браничевског округа тестирано је укупно 5.187 људи.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)