ГРУПА АЛБАНАЦА НАСРНУЛА НА СРПСКЕ МЛАДИЋЕ: Направили им сачекушу, шутирали их ударили где су стигли

30. 08. 2020. у 10:38

ЧЕТВОРИЦА српских младића из Бабиног Моста у општини Обилић задобила су телесне повреде када их је у суботу увече напала група Албанаца.

ГРУПА АЛБАНАЦА НАСРНУЛА НА СРПСКЕ МЛАДИЋЕ: Направили им сачекушу, шутирали их ударили где су стигли

Новости

Напад се према причи повређених млаидћа догодио око 22,00 сата када су се кретали селом.

- Били смо код друга на кафи и изашли смо да се прошетамо. У повртаку кућама пресрела су нас шесторица млађих Албааца и без икаквог повода насрнули су на нас. Пошто је један друг успео да се склони у једно од српских дворишта, нас тројица смо кренули да бежимо ка пољима али су они наставили да нас јуре. Када смо попадали на њиви они су наставили да нас шутирају и ударају - испричао је Новостима један од српских младића појашњавајући да су их албански младићи ударали по глави, стомаку, где год су стигли и да су код себе имали металне предмете.

Новости

Сви нападнути младићи су прегледани у локалној амбуланти из које су их упитили на детаљне прегледе у болницу у Косовској Митровици, а јутрос око десет сати саслушани су у локалној станици полиције.

Напад на српске младиће осудио је Марко Ђурић директор Канцеларије за КиМ док ће повређене српске средњошколце данас око 14.00 сати обићи Петар Петковић, помоћник директора Канцеларије за КиМ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.

17. 04. 2026. у 13:13

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (4)

Три услова Ирана за пролаз кроз Ормуски мореуз: Прети потпуно затварање и хаос на тржишту нафте