ПОКРИВЕНО ВИДЕО НАДЗОРОМ: Градско гробље у Краљеву под камерама
18. 10. 2020. у 12:16
ПОСЛЕ старог, од недавно је и ново гробље у Краљеву на такозваној Барутани покровено видео надзором.
Повезане вести
СЕЋАЊЕ НА НЕВИНЕ ЖРТВЕ: У Краљеву обележена 79. годишњица језивог фашистичког злочина - окупатори су стрељали 2.000 цивила (ФОТО)
КОМЕМОРАТИВНОМ седницом градске скупштине и православним парастосом који су на Гробљу стрељаних служили свештеници жичке епархије, у Краљеву је, на скроман и пригодан начин обележена 79. годишњица фашистичког злочина у којем су немачки окупатори стрељали више од две хиљада невиних цивила.
14. 10. 2020. у 14:16
ДОБАР ЗАМАЈАЦ ДОМАЋИНИМА За сеоски туризам Краљевчани издвајају седам милиона динара
ЧЛАНОВИ краљевачког Градског већа усвојили су одлуку за доделу подстицајних средстава намењених за развој сеоског туризма на територији Краљева.
13. 10. 2020. у 12:44
ЗА УСЛУГЕ ЈКП „ЧИСТОЋА“ Краљевчани дугују 300 милиона динара
ЗA услуге Јавног-комуналног предузећа „Чистоћа“ - изношење смећа, закуп гробних места, као и паркирања, закључно са септембром ове године Краљевчани, рачунајући физичка и правна лица, укупно дугују више од 300 милиона динара.
13. 10. 2020. у 11:56
АСФАЛТ СВИМА ВАЖАН: Унапређење саобраћајне инфраструктуре у Краљеву
ЗА асфалтирање сеоских, некатергорисаних путева у оквиру Генералног урбанистичког плана и ван њега, Краљевчани су ове године из градског буџета укупно издвојили 107 милиона динара.
12. 10. 2020. у 12:49
Најновије из рубрике
НЕВРЕМЕ УБИЛО РОДЕ КОД ПАРАЋИНА: Срушено гнездо, младунци нису преживели (ФОТО)
ОЛУЈА која је протутњала Параћином узела је неочекивани данак и ражалостила све добре људе и љубитеље птица.
01. 06. 2026. у 21:31
У КИКИНДСКОЈ ПОЛИЦИЈИ 11 НОВИХ СЛУЖБЕНИКА: Свечано положили заклетву
Поводом Дана Министарства, славе и Дана полиције, једанаесторо нових службеника Полицијске управе у Кикинди положило је данас свечану заклетву.
01. 06. 2026. у 21:05
СЛАВА ГРАДА ШАПЦА: Духовна литија вернике сабрала
Град Шабац обележио је данас један од најзначајнијих празника градску славу – Друге Тројице.
01. 06. 2026. у 20:56
ОЛУЈНИ ВЕТАР У ПОМОРАВСКОМ ТРОГРАЂУ: Невреме протутњало без драматичних последица (ФОТО)
НЕШТО пре 17 сати, Параћин, Ћуприју и Јагодину захватили су олујни ветар и јака киша, али је невреме, на срећу, брзо протутњало.
01. 06. 2026. у 18:51
ПРВА ЖЕНА НА ЧЕЛУ КУЛЕ: Др Весна Томић изабрана за председницу општине
Директорка Дома здравља у Кули др Весна Томић изабрана је у понедељак, 1. јуна, на другој седници локалног парламента у новом сазиву, за председницу Општине, као кандидаткиња СНС.
01. 06. 2026. у 18:48
Коментари (1)