ОД 44 ПОЗИТИВНО ШЕСТ УЗОРАКА: Епидемиолошка ситуација у Моравичком округу - међу зараженима нема деце
У ЗАВОД за јавно здравље Чачак пристигли су резултати од 44 претходног дана послата узорка.
Фото: В. Илић
Позитивно је пет особа из Чачка и једна из Горњег Милановца. У среду је на анализу послато 74 узорка. Иначе, међу зараженима нема деце.
На ковид одељењима чачанске болнице тренутно је хоспитализовано 18 пацијената. Један пацијент пребачен је на грудно одељење, које од среде функционише у ковид статусу. На овај начин ослобођено је око 40 лежаја за потенцијалне ковид пацијенте.
До сада су болесници оболели од короне или за које се сумњало да имају ову болест били смештани на инфективно одељење.
У пријемно-тријажној амбуланти Опште болнице Чачак јуче је било 22 прегледа, од чега су њих 15 били први.
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Зашто не треба говорити "прими моје саучешће"? Отац Предраг открива: "Не будите плитки"
"КАДА изјављујете саучешће не будите плитки..."
29. 04. 2026. у 12:35
Коментари (0)