ОБОРЕН РЕКОРД НОВОГ ТАЛАСА: У Расинском округу још 40 људи заражено вирусом корона
ЈОШ 40 инфицираних забележено је данас у Расинском округу, а према подацима Завода за јавно здравље Крушевац, чак 19 пацијената је са територије Крушевца.
Фото: С. Бабовић
Ово је сада највећи број новорегистрованих случајева од почетка овог таласа епидемије КОВИД-19.
Фото: С. Бабовић
Осим у Крушевцу, нови случајеви регистровани су у Трстенику-9,у Александровцу-6, док је четири случаја корона-вируса потврђено у Варварину.
Од почетка епидемије,КОВИД-19 потврђен је код 1.869 лица у Расинском округу: 1031 у Крушевцу,363 у Александровцу,220 у Трстенику и 119 у Брусу.
Фото: С. Бабовић
У Варварину је до сада потврђено 78 случајева, а у Ћићевцу-58. На Инфектинвом одељењу Опште болнице у Крушевцу тренутно се лечи 45 пацијената са симптомима КОВИД-19.
Препоручујемо
ВИРУС НЕ ПОПУШТА У КРАЉЕВУ: На територији града још 40 заражених, огласио се Кризни штаб
31. 10. 2020. у 16:50
ЗАРАЖЕН И ЈЕДАН СРЕДЊОШКОЛАЦ: У Јабланичком округу још седам особа инфицираних короном
31. 10. 2020. у 15:08
ХАОС У БРИТАНИЈИ ЗБОГ ВЕНЕЦУЕЛЕ: Британски премијер не зна како да реагује
ПРЕМИЈЕР Велике Британије Кир Стармер одбио је да осуди америчку војну акцију у Венецуели, упркос позивима опозиције.
04. 01. 2026. у 13:38
МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро је хеликоптером стигао на Менхетн, након чега је конвојем пребачен у Притворски центар (МДЦ) у Бруклину, озлоглашени затвор описан као „одвратан“ са „застрашујућим“ условима. Тамо су остали певач Р. Кели, Гислејн Максвел и Сем Банкман-Фрид.
04. 01. 2026. у 08:58
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)