ЗАВЕЈАНИ КАМИОНИ ПРЕМА ЗЛАТИБОРУ: Километарска колона возила због саобраћајке код Борове главе, снег не престаје да пада (ФОТО)

А.Ровчанин

08. 01. 2021. у 15:45

МАГИСТРАЛНИ пут од Кокиног Брода према Златибору дуже од сат времена је у прекиду због саобраћајне незгоде која се догодила на самом превоју код Борове главе, када је путнички аутомобил ударио у шлепер.

ЗАВЕЈАНИ КАМИОНИ ПРЕМА ЗЛАТИБОРУ: Километарска колона возила због саобраћајке код Борове главе, снег не престаје да пада (ФОТО)

Фото: А. Ровчанин

Према речима возача који се налазе у километарској колони, утабаног снега има више од 5 центиметара на коловозу.

Такође, додатни проблем возачима задају камиони који због снега стоје завејани на коловозу.

Фото: А. Ровчанин

 


- Кренуо сам према Златибору, међутим дуже од сат времена стојим у колони. Успут сам срео на десетине камиона завејаних како стоје у својој траци и не могу да се крећу. Нигде чистача нисам видео - казе Сенад из Нове Вароси.


Иначе снег у Златиборском округу пада од раних јутарњих часова.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (0)

Озонски омотач – невидљиви штит наше планете