ВАНРЕДНА ОДБРАНА ОД ПОПЛАВА НА ИБРУ КОД КРАЉЕВА: Заштићени бунари (ФОТО)

13. 01. 2021. у 16:32

ЗБОГ константног пораста водостаја Ибра, нарочито у горњем току, Штаб за ванредне ситуације у Краљеву увео је ванредну одбрану од поплава на овој реци.

ВАНРЕДНА ОДБРАНА ОД ПОПЛАВА НА ИБРУ КОД КРАЉЕВА: Заштићени бунари (ФОТО)

Фото: Г. Шљивић

Како наводе овдашње струне службе, највећи поплавни талас Ибра требало би да прође кроз Краљево у среду око 22 сата, али и да су правовремено предузете све превентивне мере како би се спречила евентуална штета већих размера.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (0)

СПЛИТ У ШОКУ: Стигли бројни навијачи, носе заставу Крајина живи вјечно! (ФОТО)