ЗАТВОРЕН ВРТИЋ У ВРАЊУ: Повећан број заражених међу запосленима, сви послати у изолацију

Ј.С.

15. 03. 2021. у 13:03

ВРТИЋ "Наше дете" у Врању затворен је због повећаног броја заражених запослених у вртићу, потврђено је "Новостима" у Градском штабу.

ЗАТВОРЕН ВРТИЋ У ВРАЊУ: Повећан број заражених међу запосленима, сви послати у изолацију

Фото: Ј.С.

Није познато колико васпитача је развило клиничку слику, али према речима директорке Предшколске установе Весне Терзић, вртић је затворен а васпитачи и малишани у изолацији наредних седам дана.

Вртић "Наше дете" последњих месеци је похађало просечно 160 малишана.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"

НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.

20. 10. 2025. у 18:59

Коментари (0)

НБА ШОК НА ПОМОЛУ? Никола Јокић напушта Денвер нагетсе?!