БЛАТО ДО КОЛЕНА У 21. ВЕКУ: Муке мештана села Хетин, у општини Житиште, више од четири деценије чекају асфалтирање улица (ФОТО)
МЕШТАНИ три улице у селу Хетин, у општини Житиште, више од четрдесет година чекају на асфалтирање, које су када падне киша, блатњаве и непроходне за саобраћај.
фото: А.Амижић
Ове године вишедеценијски проблем ће коначно бити решен, а општини Житиште одобрено је скоро 48 милиона динара, управо за асфалтирање те три улице и проширење дела локалног пута између Српског Итебеја и Хетина.
Становници поменутих улица у неверици и са зебњом чека да се то деси, јер како кажу, до сада су све била празна обећања, а како је најављено, радови ускоро почињу и за неколико месеци улице ће бити асфалтиране.
Препоручујемо
ИНФРАСТРУКТУРНИ РАДОВИ У ПАРАЋИНУ: Церска улица добија нову водоводну мрежу и коловоз
16. 02. 2021. у 21:12
ВИШЕ ОД 200 ЗА ПУТЕВЕ: У селима општине Сечањ се решавају вишедеценијски проблеми
14. 02. 2021. у 09:37
ПУТАРИ ЗАВРШИЛИ ПОСАО У ПЛАНДИШТУ: Испуњен овогодишњи инвестициони план
16. 12. 2020. у 15:23
ЗАВРШЕНО АСФАЛТИРАЊЕ ПУТА У БЕЉАЈКИ: Општина Деспотовац издвојила око 5 милиона динара
07. 12. 2020. у 13:56
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића
ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.
07. 11. 2025. у 14:04
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (0)