НЕПРОМЕЊЕНО КОВИД-СТАЊЕ У ПАРАЋИНУ: Мањи број прегледа, али и даље пуна болница
БРОЈ грађана који се јавља први пут лекарима две ковид-амбуланте у Параћину са респираторним проблемима евидентно је мањи, али се то још није одразило на смањење броја хоспитализованих на ковид-одељењу.

Фото: З.Р.
У протекла 24 сата у болничкој амбуланти обављено је 137 прегледа, а после отпуста четири опорављена болесника и пријема три нова, на ковид-одељењу данас је 78 пацијената са средње тешком и тешком клиничком сликом.
У респираторној јединици је девет најтежих болесника, од којих је један интубиран.
Према извештају Дома здравља, у понедељак је било 36 првих ковид прегледа у амбуланти те установе, а са антигенским и пристиглим ПЦР налазима откривено је 27 позитивних на вирус корона.
Препоручујемо

И ДАЉЕ ВЕЛИКИ БРОЈ ПРЕГЛЕДА: У Параћину болничкој ковид-амбуланти јавио се 171 пацијент
26. 03. 2021. у 17:28

КРЕМЉ ОБЈАВИО УСЛОВЕ ЗА САСТАНАК ПУТИНА И ЗЕЛЕНСКОГ: Прво мора ово да се догоди!
СУСРЕТ украјинског председника Владимира Зеленског и председника Русије Владимира Путина је могућ уколико делегације Украјине и Русије постигну одређене договоре, изјавио је портпарол руског председника Дмитриј Песков у обраћању новинарима.
17. 05. 2025. у 11:48

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника
ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.
14. 05. 2025. у 09:19

"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
16. 05. 2025. у 13:39
Коментари (0)