НОВА РАСВЕТА У ГРАДСКОМ ПАРКУ "ЈЕЗЕРО": У Кладову постављена 31 светиљка са по шест лед сијалица
У ГРАДСКОМ парку "Језеро" на неколико приступних стаза до фонтане и до кладовске средње школе монтирана је нова расвета. Постављена је 31 светиљка са по шест лед сијалица. Како наводе у локалној самоуправи свака је обележена идентификационим бројем, ради пријаве квара.
Фото: Општина Кладово
Овог пролећа у парку “Језеро” на пет хектара површине офарбан је и поправљен мобилијар и клупе за одмор, а зелене површине се, на радост рекреативаца којима је на располагању и теретана на отвореном са 10 справа, као и деце, редовно уређују.
Препоручујемо
РАДОВИ НА ДЕОНИЦИ КЛАДОВО - ДОЊИ МИЛАНОВАЦ: Рехабилитација пута готова до децембра
09. 04. 2021. у 16:12
ОТВОРЕН ПОЗИВ: Општина Кладово расписала конкурс за традиционалне награде
06. 04. 2021. у 21:08
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића
ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.
07. 11. 2025. у 14:04
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (0)