ШЕСТОРО ТАКМИЧАРА, ШЕСТ ПРВИХ НАГРАДА: Одличан резултат ћупријске Школе за младе таленте на фестивалу "Примавера"
20. 04. 2021. у 20:12
ПЕТИ Интернационални фестивал „Примавера“ одржан је у етно селу „Станишићи“ код Бијељине од 15. до 18. априла, а ученици школе за музичке таленте у Ћуприји показали су да су без премца међу 360 такмичара у дисциплини виолине.
Повезане вести
ЋУПРИЈА ДОБИЈА САВЕТ ЗА МЛАДЕ: Општинско веће дало "зелено светло" на данашњој седници
КАКО би се млади интензивније укључили у активности локалне самоуправе, Општинско веће града на Морави на седници одржаној данас дало је "зелено светло" за оснивање овог тела.
12. 04. 2021. у 17:29
БОЉА СИТУАЦИЈА У ЋУПРИЈИ: Број хоспитализованих у Општој болници пао испод сто
КОРОНА попушта и у ћупријској општини, а број пацијената на ковид-одељењима Опште болнице пао је испод сто.
12. 04. 2021. у 13:18
ВУЧИЋ ОТВАРА ЈОШ ЈЕДНУ ФАБРИКУ ДО КРАЈА АПРИЛА: Значајна инвестиција у нашу земљу, биће у општини са великом незапосленошћу
У СРБИЈУ и даље долазе инвеститори и најављују улагања упркос кризи изазваној пандемијом корона вируса, каже председница Владе Србије Ана Брнабић и најављује да ће председник Александар Вучић до краја априла отворити изузетно значајну фабрику у једној општини у којој је проблем била велика незапосленост и лош стандард живота.
11. 04. 2021. у 22:59
КОВИД ПОЛАКО ПОПУШТА У ПОМОРАВСКОМ ОКРУГУ: Током прве седмице априла позитиван сваки трећи тестирани
СВАКИ трећи тестирани становник Поморавског округа био је позитиван на вирус корона у првој седмици априла, показују збирни подаци надлежног Завода за јавно здравље „Поморавље“, што је бољи резултат него у марту, кад је позитиван био сваки други.
10. 04. 2021. у 18:57
ОДРЖАНА СМОТРА "ПЕСНИЧЕ НАРОДА МОГ": Библиотека "Душан Матић" у Ћуприји ипак организовала општинско такмичење рецитатора
ПОШТУЈУЋИ све епидемиолошке мере против ковида Народна библиотека "Душан Матић" у Ћуприји успешно је организовала општинско такмичење рецитатора за основце и средњошколце.
09. 04. 2021. у 23:14
ВАКЦИНАЦИЈА БЕЗ ЗАКАЗИВАЊА У ЋУПРИЈИ: Велико интересовање грађана, из Општине апелују да не праве гужву на вакциналном пункту
ЗАКЉУЧНО са јучерашњим даном, у општини Ћуприја дато је укупно 10.386 вакцина, а имунизација се убрзава јер сада тече без претходног заказивања путем портала е-управе.
08. 04. 2021. у 17:34
ГОДИШЊИЦА АГРЕСИЈЕ: Ћуприја бомбардована пре 22 године (ФОТО)
НАТО авијација је прво бомбардовање Ћуприје почела пре 22 године 8. априла 42 минута после поноћи.
08. 04. 2021. у 12:04
ПОМОЋ ШВАЈЦАРСКЕ РАДИ УБЛАЖАВАЊА ПОСЛЕДИЦА КОВИДА: Подржани пројекти 22 општине у Србији из области социјалне заштите
ПАРАЋИН, Ћуприја, Рековац и Свилајнац су четири општине Поморавског округа чији су пројекти одабрани на јавном позиву програма „Сwисс ПРО“ којим Влада Швајцарске подржава спровођење услуга социјалне заштите ради ублажавања последица ковида.
06. 04. 2021. у 23:12
Најновије из рубрике
У СОМБОРУ ТРАЈНО СКУЋИЛИ ЧЕТИРИ ИЗБЕГЛИЧКЕ ПОРОДИЦЕ СА УКУПНО 15 ЧЛАНОВА: Станови уместо пакетића
КОМЕСАРКА за избеглице и миграције Наташа Станисављевић и градоначелник Сомбора, Антонио Ратковић, уочи новогодишњих празника кључевима станова обрадовали су четири породице које су овде пронашле спас од ратних дејстава средином деведесетих.
30. 12. 2025. у 16:46
ДЕЖУРСТВО ЗА ПРАЗНИКЕ: Рад служби и амбуланти Дома здравља у Лесковцу
У време новогодишњих и божићних празника 1. и 2. односно 6. и 7. јануара у Служби за здраствену заштиту одраслих лесковачког Дома здравља, од седам до 20 часова, радиће Здравствена амбуланта бр. 4, у главном објекту ове установе.
30. 12. 2025. у 13:35
АНКЕТА „ВОДОВОДА“: Испитују задовољство корисника пруженим услугама
ПОЖАРЕВАЦ – Пожаревачко ЈКП „Водовод и канализација“ почело је са спровођењем анкете о задовољству корисника његовим услугама.
30. 12. 2025. у 10:28
ЛЕПА ВЕСТ ЗА ВОЗАЧЕ: Бесплатан паркинг за Нову годину и Божић
ВЕЛИКО ГРАДИШТЕ – Током предстојећих празника, ЈКП „Дунав Велико Градиште“ возачима неће наплаћивати паркирање
30. 12. 2025. у 10:25
УЛИЧНО СЛАВЉЕ: Новогодишњи дочек уз локалне бендове
ПОЖАРЕВАЦ – И ове године у центру Пожаревца организује се улични дочек Нове године, али без познатих естрадних имена.
30. 12. 2025. у 10:21
Коментари (0)