ГРАД ОПУСТОШИО СЕЛА У ШУМАДИЈИ: Лед достиже дебљину и до 10 цм

Новости онлајн

19. 05. 2021. у 19:43

НЕВРЕМЕ праћено кишом и градом погодило је неколико места у срцу Шумадије. Дејствовала је противградна заштита.

ГРАД ОПУСТОШИО СЕЛА У ШУМАДИЈИ: Лед достиже дебљину и до 10 цм

Илустрација/Фото: А. Ровчанин

У Горњем Милановцу највећу штету су претрпели пољопривредни усеви. Град је према изјавама мештана био величине лешника, а на неким местима је нанео и до 10 цм леда.

НЕВРЕМЕ У ТОПОЛИ И ЉИГУ

Ветари и јака киша погодили су око 17х део територије општине Љиг и Топола. Највећа штета причињена је воћарима, посебно засадима трешања.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (0)

Озонски омотач – невидљиви штит наше планете