НЕМА ДВОЈКЕ У КОРДОБИ: Белграно ретко губи на свом терену

О. М.

26. 06. 2023. у 09:34

БЕЛГРАНО дочекује екипу Банфилда у 21. колу аргентинске Лиге професионал. Утакмица се игра у ноћи између понедељка и уторка на стадиону "Хулио Сезар Виљагра" у Кордоби.

Фото Profimedia

Белграно је у последњем колу изгубио са 2:0 на гостовању од Дефенсе и Хустисије. Домаћин је повео у 19. минуту утакмице, а предност је удвостручио у зауставном времену утакмице.

Белграно тренутно заузима десето место на табели са 31 бодом, једним мање од деветопласирнаог Годој Круза и седам мање од трећепласираног Сан Лоренца. Девето место води у Копа Судамерикану, а треће у квалификације за Копа либертадорес.

Банфилд је у прошлом колу на свом терену изгубио од Ривер Плејта са 4:1. Гости су постигли два гола у првих 20 минута, а домаћи тим је смањио предност у завршници првог полувремена преко Милтона Хименеза из једанаестерца. У другом делу меча Ривер је постигао још два гола, а Банфилд је од 80. минута остао без искљученог Емануела Инсуе.

Банфилд је тренутно претпоследњи на табели са само бодом предности над "фењерашем" Арсенал Сарандијем.

Белграно је у досадашњем делу првенства изгубио само једну утакмицу код куће, тешко да ће Банфилд данас да им нанесе други пораз.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: 1X&0-3 (квота 1,60)

ВЕЛИКА ФРКА НА ЕУРО 2024! Скандал хероја Турске покренуо лавину, амбасадор на хитном рибању, Ердоган лети у Немачку!

ВЕЛИКА ФРКА НА ЕУРО 2024! Скандал хероја Турске покренуо лавину, амбасадор на хитном "рибању", Ердоган лети у Немачку!

Турска је прошла у четвртфинале Европског првенства у фудбалу головима неочекиваног јунака, а баш он, дефанзивац Мерих Демирал, изазвао је велики скандал због сада реагују и државни органи две земље.

04. 07. 2024. у 13:40

НОВА БРУКА УЕФА: Ево како је кажњен Џуд Белингем након што је осрамотио фудбал и Енглеску на ЕУРО 2024 (ВИДЕО)

НОВА БРУКА УЕФА: Ево како је "кажњен" Џуд Белингем након што је осрамотио фудбал и Енглеску на ЕУРО 2024 (ВИДЕО)

Херој репрезентације Енглеске Џуд Белингем, који није дозволио испадање од Словачке у осмини финала Европског првенства, могао је да пропусти меч четвртфинала који Острвљани играју са Швајцарском да је УЕФА оштро санкционисала његово крајње непристојно понашање. Али... УЕФА се, изгледа, одлучила на другачији корак.

04. 07. 2024. у 12:25