"ТИГРОВИ" И ДАЉЕ НЕПОБЕДИВИ: Дављеник ће бодове спаса морати да тражи на другом месту

О. М.

07. 07. 2023. у 09:38

ТЈЕНЦИН дочекује екипу Нантонга у 15. колу кинеске Суперлиге. Утакмица се игра на стадиону Олимпијског спортског центра у Тјенцину од 13.35 часова.

ТИГРОВИ И ДАЉЕ НЕПОБЕДИВИ: Дављеник ће бодове спаса морати да тражи на другом месту

Фото Profimedia

"Тигрови" су четврти на табели са 26 бодова и од прошлог кола су једина непоражена екипа у Лиги пошто је Ченгдун изгубио од Пекинга. Нантонг је на другом крају табеле, 14. са десет бодова, само једним више од зоне испадања.

Тјенцин је у прошлој рунди победио у дербију кола против Шангај Шенхуе са 2:1 после преокрета. Домаћи су повели у 18. минуту голом Швајцарца Малелеа, Словенац Берић је изједначио у 63, а сва три бода гостима донео је играч Шангаја Бао, аутоголом у 85. минуту утакмице.

Нантонг је у веома лошој форми од почетка првенства, али уместо да подижу форму чини се да играју све горе. У последњих 10 кола освојили су пет бодова, колико и у прва четири кола на старту шампионата. Тренутно су у серији од три утакмице без победе, пошто су пре више од месец дана остварили другу и за сада последњу победу у Лиги и то минималну против Ћингдаоа, једне од две екипе које су освојиле мање бодова од њих.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: 1X&3+ (квота 2,15)