"НИЈЕ СРАМОТА БИТИ ЋАЦИ, СРАМОТА ЈЕ БИТИ НАСИЛНИК И НАЦИСТА": Вучевић без длаке на језику (ВИДЕО)
ЛИДЕР напредњака и светник председника републике за регионална питања Милош Вучевић огласио се на друштвеној мрежи "Икс" уз нову поруку грађанима.
Фото: Инстаграм принтскрин/milosvucevic
- Није добро бити наци, није добро бити онај који хоће да пребије некога ко другачије размишља. Није добро бити онај који избацује ђаке из школа, а ако је "ћаци" назив за оне или онога који су супротни томе или не раде ово што вам ја сада навео, онда је на понос бити "ћаци" - поручио је Вучевић.
Подсетимо, лидер СНС Милош Вучевић одговорио је на свом Икс налогу на питање - "да ли би изашао у кафану са Ћутом?".
- Није питање да ли бих смео, него да ли бих хтео, и да ли би он хтео са мном - рекао је Вучевић.
(Информер)
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи
КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).
13. 05. 2026. у 12:29
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (14)