"СНЕЖНИ ЛЕОПАРДИ" ИГРАЈУ НА МАЛО ГОЛОВА: Нерока коначно стигла до прве победе у сезони
РЕАЛ КАШМИР гостује екипи Нерока у шестом колу индијске И-лиге. Утакмица се игра од 12 часова по нашем времену у Импхалу.

ФОТО: Профимедиа
Нерока игра јако лоше на почртку текуће сезоне. Били су без победе у прва четири кола и кончано су узели сва три бода ове суботе када су угостили Намхдари.
Том победом су се бодовно изједначили са Намхдаријем од кога имају горуу гол-разлику јер су у прва два кола претрпели два тешка пораза, од 0:4, односно 1:4. Претходно је Нерока освојила само један бод и то на гостовању непораженом Лајонгу.
Реал Кашмир је у нешто бољој позицији од данашњег ривала. До сада имају две победе и два пораза, што их сврстава на осмо место са шест бодова.
Занимљиво је да су и они претходни меч играли против Намдхарија, али су за разлику од Нероке изгунили и то са 1:0. "Снежни леопарди" играју на мали број голова, само је на мечу са Черчил брадерсима, који су на свом терену изгубили са 3:1, пало више од једног гола. Али и то се десило јер су обе екипе утакмицу завршиле са по девет играча у пољу.
У прошлој сезони Реал Кашмир је победио са 1:0 на овом гостовању док је у реваншу било 2:2.
НАШ ПРЕДЛОГ: 0-2 (квота 2,00)
Препоручујемо

КАКВА ДРАМАТИЧНА БОРБА ЗА ТИТУЛУ: ''Усамљена звезда'' има прилику да се врати на прво место!
23. 11. 2023. у 12:27 >> 12:27

ДЕСИЛО СЕ ЧУДО - МЕТАЛАЦ ПОСТИГАО ДВА ГОЛА: Мачва коначно победила код куће, али негативна серија у гостима и даље траје
23. 11. 2023. у 08:49 >> 08:47

"ПОНОС ИЗРАЕЛА" ВИДИ ПРИЛИКУ: Барса није у врхунској форми!
23. 11. 2023. у 08:15

ПРЕНОС, СРБИЈА - ФИНСКА: Фрка на Евробаскету! Драматична завршница!
Србија и Финска играју вечерас утакмицу осмине финала Европског првенства у кошарци, а тај нокаут меч са Евробаскета 2025 можете уживо да пратите уз пренос на порталу "Новости".
06. 09. 2025. у 20:05 >> 22:34

НИСУ САМО ЗАБРАНИЛИ СРПСКЕ ЗАСТАВЕ! Ево шта су Летонци још урадили Србима пред меч у Риги!
ФУДБАЛСКА репрезентација Србије у Риги је савладала Летонију 1:0, а меч није прошао без прљавих игрица.
06. 09. 2025. у 19:04

ЕНГЛЕЗИ УХВАТИЛИ "ЗАЛЕТ" ЗА ПИКСИЈЕВУ СРБИЈУ! И то какав...
Фудбалска репрезентација Енглеске остварила је победу у квалификацијама за Светско првенство пред свој долазак у Београд на мегдан "орловима" селектора Драгана Стојковића Пиксија. Али, није заблистала... Још једном.
06. 09. 2025. у 19:50
Коментари (0)