ОКРШАЈ ДВОМЕТРАША: Јужноафриканац се коначно враћа на терен!

М.М.

18. 07. 2023. у 10:20

Кевин Андерсон ће поново заиграти.

Кевин Андерсон је некада био пети тенисер света, освојио је седам титула, а два пута је био финалиста гренд слема, најпре 2016. године у Њујорку, а затим и годину дана касније на Вимблдону.

Јужноафриканац је имао великих проблема са повредама, а последњи пут на терену смо га гледали у Паризу 2021. године.

Исте године момак из Јоханесбурга је освојио и свој последњи турнир, а то је било управо на овом месту.

Играо је Кевин тада сјајан тенис, а у финалу је савладао Американца Џенсона Бруксбија.

Иако је доста висок и има изузетно снажан сервис, Андерсон је имао и изузетно добру игру са основне линије.

Данас ће преко пута мреже стајати Габријел Дијало који је такође двометраш и поседује разорне ударце.

Наша процена је да ће некадашњи шампион овог турнира завршити такмичење на самом старту.

НАШ ТИП: Дијало - Андерсон 1 (квота 1,67)

РУСИ СУ ЗАПАЊЕНИ! Ово их је дочекало на Вимблдону

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција", како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" изнедриле су "додатак" који је прилично шокирао Русе.

01. 07. 2024. у 12:56

КАД ГОД МУ ЈЕ ТЕШКО... Новак Ђоковић је звао овог човека, а онда је он погинуо

НОВАК Ђоковић пролази кроз тежак период. Србин још увек нема освојен гренд слем у овој години, иза ћошка су Олимпијске игре, а питање је колико ће му и оперисано колено дозволити да се искаже у најбољем светлу на Вимблдону и у Паризу.

01. 07. 2024. у 12:21