ШЕШЕЉ ОГОЛИО ПИЦУЛИЋЕ: Кандидати блокадерског покрета су из антисрпског миљеа
22. 06. 2026. у 23:20
22. 06. 2026. у 23:20
22. 06. 2026. у 22:47
22. 06. 2026. у 17:08
22. 06. 2026. у 13:01
23. 06. 2026. у 02:48 >> 02:53
22. 06. 2026. у 21:23
Ruska bokerica
27.08.2023. 09:16
Najveći deo političke nazovi elite iz opozicije ništa i necita a neki čak neznaju ni da čitaju.
Formalno
27.08.2023. 14:16
@Ruska bokerica - Načitana bokerica pravilno se piše , ne znaju , ne čitaju...dakle odvojeno glagol od negacije.
Hajde
27.08.2023. 16:18
@Ruska bokerica - A da ti naučiš kako se pravilno pišu negacije ? Nezavisno od drugih nepismenih.
Samo kažem
27.08.2023. 11:05
E moj prijatelju izgleda da većina srba čita krivo zeznuta je ta ruska propaganda od Srbije napravila ružno pače Evrope a ti i dalje melješ po svom
doktor
27.08.2023. 11:33
Divan komentar ! Nadam se da velika vecina u Srbiji ovako misli ! Steta je samo sto se ovoliko pameti i vremena trosi na komentare o BLATU !?
maniks
27.08.2023. 13:02
Gospodine Rodicu, Sormaz je bio nizerazredni konobar u Smederevu i vi to verovatno znate usao u politiku i postao podguxna buva i isprdax nato. Covek za koga ni rodjena familija ne glasa .Umislio da je neko imao sam prilike da ga vidim u zivo kako ide i gleda da li se ljudi okrecu za njim . On je za posmatranje.Ljudi okrecu glavu kad ga vide. To je zlo .