ГРЧКА УВЕРАВА СРБИЈУ ДА НЕЋЕ ПРИЗНАТИ ЛАЖНУ ДРЖАВУ: Вучић о француском споразуму за север Косова и Метохије
26. 05. 2021. у 16:49
ГРЧКА нас уверава да неће да призна тзв. Косово, изјавио је данас председник Србије Александар Вучић и додао да наредних дана следе "велике и важне" консултације по питању Косова и Метохије.
Zovete se braca narod Srbije ide na odmor to je za Gecku veoma pozitivno, i sta hoce jos Grcka vlada.
Повезане вести

ФРАНЦУСКИ "ФИГАРО" О ХАПШЕЊУ ПОПОВИЋА И СИТУАЦИЈИ НА КИМ: Похвала Вучићу јер чува мир и питање Француза - Да ли Курти уопште жели мир?
ЧУВЕНИ француски лист "Фигаро" у тексту под називом "30 дана затвора због „вербалног деликта“: нова антисрпска провокација на Косову" сагледао је недавно хапшење Игора Поповића, помоћника директора Канцеларије за Косово и Метохију, као и целокупну ситуацију на Косову и Метохији. У тексту француског листа је са једне стране изречена похвала за политику председника Вучића јер чува мир и стабилност; док са друге стране, Французи отворено питају - Да ли Курти уопште жели мир?
30. 07. 2025. у 17:04

"ЗА ТАКВЕ ИЗЈАВЕ СУ ПОТРЕБНЕ ЧИКЕ У БЕЛОМ" Вучић о изјавама Вљосе Османи да се Србија припрема за рат са лажном државом
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић обишао је радове на изградњи моста преко Дунава у склопу Фрушкогорског коридора, након чега је одговарао на питања новинара. Вучић је коментарисао и наводе Вљосе Османи, председнице самопроглашеног Косова, да се Србија припрема за рат са својом јужном српском покрајином.
12. 07. 2025. у 12:42

КУРТИЈЕВИ АКАДЕМИЦИ: Ко су чланови САНУ који траже оставку председника - Желе да уклоне Вучића како би признали Косово! (ВИДЕО)
КО СУ академци Српске академије наука и уметности који траже оставку председника Вучића?
10. 06. 2025. у 09:36
Најновије из рубрике

КУРТИЈЕВИ ПОЛИЦАЈЦИ ПУЦАЈУ НА НАШУ ДЕЦУ: Непрестани институционални терор над Србима на КиМ превазилази све границе замисливог
НА северу Косова и Метохије тортура и притисци на Србе прерастају у отворену институционалну репресију - од злоупотребе полицијских овлашћења и селективне правде, до оружаних упада и пуцања на наше сународнике без упозорења, а све са циљем потпуног брисања српске заједнице са овог простора.
12. 08. 2025. у 11:13

МАЦУТ СУТРА СА АУСТРИЈСКИМ КАНЦЕЛАРОМ ШТОКЕРОМ: Свечани дочек планиран је испред Палате Србија
ПРЕДСЕДНИК Владе Републике Србије проф. др Ђуро Мацут састаће се у среду, 13. августа са савезним канцеларом Републике Аустрије Кристијаном Штокером, саопштила је данас прес служба Владе Србије.
12. 08. 2025. у 10:46

РАЗОЧАРАО СЕ Декан ПМФ-а у Новом Саду међу првима подржао блокадере, а сад се жали на њих: То што радимо нема ефекта (ВИДЕО)
ДЕКАН ПМФ-а у Новом Саду Срђан Рончевић био је међу првима који су подржали блокадере, а сада се жали на њих.
12. 08. 2025. у 10:44

ПОМРАЧЕН УМ БИЉАНЕ СТОЈКОВИЋ! Блокадерка поновила да су “даброве побили попови”: Немамо оружје, иначе би се другачије завршило
ПОДКАСТ "Снага ума" управо може бити преименован у "помрачење ума". Поред теорије о дабровима, блокадерка Биљана Стојковић, пожалила се својој саборкињи да блокадери немају оружје иначе би се лакше домогли власти.
12. 08. 2025. у 09:35
Коментари (1)