ЗА ВИДОВДАН НА СВЕТОЈ СРПСКОЈ ЗЕМЉИ: Петковић наредна два дана обилази Косово и Метохију
26. 06. 2021. у 21:09
ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију др Петар Петковић, поводом Видовдана, боравиће у дводневној посети Косову и Метохији, 27. и 28. јуна.
Повезане вести
ПЕТКОВИЋ ОДГОВАРА КУРТИЈУ: Он последњи има право да оптужује за геноцид
- АЉБИН Курти би, уместо што свим снагама ради на шовинистичком концепту проглашавања Срба и Србије за злочинце, требало да своје сународнике почне да упознаје са злочиначком природом терористичке УЧК, чије су жртве били, не само Срби, већ и многи Албанци - саопштио је данас директор Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић.
12. 06. 2021. у 16:41
ДАРИЈИ КИСИЋ ТЕПАВЧЕВИЋ ЗАБРАЊЕН ДОЛАЗАК НА КОСМЕТ: Петар Петковић - Упркос најављеној посети Приштина спречила професорку да оде на посао
ПРИШТИНСКЕ власти забраниле су вечерас министарки за рад, запошљавање, борачка и социјална питања Дарији Кисић Тепавчевић да посети Косово и Метохију, иако је најава за посету послата на време и у складу са свим процедурама, саопштио је директор Канцеларије за КиМ Петар Петковић.
10. 06. 2021. у 23:38
Најновије из рубрике
ШЕШЕЉ ЖЕСТОКО О ГЛУМЦИМА БЛОКАДЕРИМА: Они који још једном покажу црвену рукавицу морају бити отпуштени
МЕЂУ глумцима има блокадера, упозорава председник СРС др Војислав Шешељ.
02. 01. 2026. у 22:45
ВУЧИЋ СУТРА ПОСЕТИ КАСАРНИ "ВАСА ЧАРАПИЋ“ У БЕОГРАДУ: Обилазак радова на новом објекту за смештај "Кобри“
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић обићи ће сутра завршне радове на новом објекту за смештај и обуку припадника Одреда Војне полиције специјалне намене ''Кобре''.
02. 01. 2026. у 19:32
"МИ СМО ДЕЦА ОБИЛИЋА, НЕ КОПИЛАД ГРУХОЊИЋА" Објављена антиблокадерска химна о победи православља над "Пицулиним слинама" (ВИДЕО)
КУЛТУРНО уметничко друштво (КУД) Антиблокадери објавили су песму која указује на тешке тренутке напада блокадера на Србију.
02. 01. 2026. у 17:07
БЛОКАДЕРИ БИ СВЕ ДА НАС СТРПАЈУ У ЛОГОРЕ Нешићева открила: Оставили су језив коментар у новогодишњој ноћи
РАСТУЋИ број претњи новинарима представљен је у документу Асоцијације новинара Србије (АСН) “Хронологија напада на новинаре”. У овом истраживању од 5. новембр 2024. забележено је 169 напада на новинаре у Србији.
02. 01. 2026. у 16:57
ОГОЛИО УЛОГУ АМЕРИКАНАЦА У ЗЛОЧИНУ НАД СРБИМА: Овако је Лазански писао о "Олуји"
НОВИНАР и дипломата Мирослав Лазански писао је о злочиначкој хрватско-америчкој операцији "Олуја" 23. новембра 2012. године за "Политику".
02. 01. 2026. у 16:25
Коментари (0)