НАПАДАЈУ У ЧОПОРУ: Након Вљоре и Пацоли се обрушио на Гренела због Видовдана - "Погрешно сте информисани!"
29. 06. 2021. у 10:22
НАКОН Вљоре Читаку која је беспризорно реаговала на твит Ричарда Гренела о Видовдану, у истом тону огласио је и Беџет Пацоли.
Da se nisu i Albanci borili protiv tih Osmanlija te 1389? Cuveni albanski junaci...
Ako je, kako kaže Čitaku, balkanska vojska ratovala protiv Turaka na Kosovu i Metohiji, to samo može da znači, kako bi ceo Balkan trebalo da bude srpski.
i da je neki balkanski savez sto nije TI NISI UCESTVOVAO U NJEMU
Kako su počeli na kraju će i car Lazar i Milos Obilic postati Albanci —Pa gde su ti njihovi junaci koji nisu ni postojali 1389 nisu naveli ni jedno ime
Pa gospodo Albanci, kad vidim da slavite Vidovdan, možda i poverujem da ste i vi bili u vojsci Kneza Lazara.
Šiptari narod bez obraza i trunke stida pokvareni su kao Kvaran zub
Bice da si ti, Pacovi, pogresno informisan.
Sadašnji kosovski Šćipetari su potomci dva talasa uljeza iz Albanije preko Prokletija 1)tokom turske vladavine (neka pogledaju turske deftedare posle Kosovske bitke da vide koliko ih je bilo) i 2) za vreme vlade JB Tita koji je za njih, cele porodične karavane, otvorio prekogranične prolaze. Plus je 1935 zabranio povratak Srba izbeglih sa KiM u vreme okupacije 1941/44. Bivša Titoslavia je bila izrazio antisrpska, a plus nas je i ponižavala preko srpskih poltrona-politicara. Ipak, moramo priznati da i srpski mini-izdajnici, starosedeoci KiM, nisu baš bili pametni, prodavali su dođošima Sćipetarima svoje kuće i imanja za basnoslovne vrednosti da bi se pretvaali u bogate vlasnike imanja u užoj Srbiji. Najsvežiji je primer Bujanovac, u kome su Šćipetari stekli na takav način današnju većinu. 1945 i još desetak godina kasnije, Bujanovac je bio većinski srpski grad. Ni o tome ne treba ćutati. Hvala Grenelu, vidi se da pravilno čita istoriju, a ne šćipetarske falsifikate koji nikakvog kulturnog traga na KiM nemaju, osim turske Sinan-pašine džamije zidane materijalom sa rušenja velelepne car-Dušanove crkve Svetih Arhangela. Danas, kada se vodi bitka za Kosovo, ako bi se našao Srbin koji bi stavio potpis na predaju KiM Sćipetarima, taj bi bio najveći srpski izdajnik svih vremena i morao bi odgovarati za veleizdaju, a naši budući naraštaji bi morali da se bore da KiM ponovo vrate u okrilje Srbije. Eno im Albanije, to je njihova domaja.
Kakva balkanska vojska,koje su ove izmisljotine.A oni su tada bili u danasnjoj Jermeniji ,pa bi bilo bolje da pricaju o svoj teritoriji .Sta Oni imaju sa nama .
Ovo je prilika da se nas problem vrati na U N jer EU tolerise sadizam torturu,versku netoleranciju prema Srbima koji su na svojij zemlji.
Па ако је и њихова битка, што не славе??
Plemena treba da žive u planinama gde su nastala. Nisu za njih gradovi i civilizacija slabo se snalaze. Koliko poštuju Vidovdan, odnosno Kosovski boj, najbolje pokazuju slike sa Gazimestana, pretresi i hapšenja. Ne znam kako će samo Erdoganu da objasne da su oni bili deo "Balkanske kolacije" koja se na Kosovu polju borila protiv Otomanskog carstva. Mašta im je ogromna ali istine nigde nema.
Omiljeni Albanac! Kriminalac. Diler droge. Ubica sa sto lica. Fuj.
Који је ово безобразлук, ови лажу на бога не мисле, па зар су се Вљорини преци борили на Косову или ти овог Пацолија. А можда и јесу, можда су им корени српски а попримили другу веру и срамота их да признају. Изгледа да их много боли истина.
Odlicno je sto se sipari na kosovu sluze ocitim lazima..Kao sto se memoze graditi na zivom pesku tako isto nemoguce je doci do rezultata sluzeci se lazima.."Kula od karata" bi vec palą da je nepodupiru pre svega oni koji dele plan sa njima..a to su ljudi iz proslih struktura vlastodrzaca iz Amerike pre drugih..kao i aktuelna vlast..Imam utisak da im je ponekad malo neprijatno..jer "sticenik"(takozvano) drzava Kosovo ne ponasa se adekvatno i razotkriva previse stvari..iz kojih se da zakljuciti da negovore istinu..
U to vreme balkan kao naziv nije važio za ovu regiju kako vele ... a probleme će imati sa turskim popisima na kojima nema šćipetara koji su dovezeni sa područja jermenije i azerbajdžana ... a ostali su naši albanizovani te ostali što su jih pokupili braća grci na putu i tu jih ostavili ... zato su neki jako slični tunižanima i ostalima sa one strane mora
obicne lazi sa KIM -sramno je prisvajati srpsku istoriju koja je casna -Kosovski boj je boj Srpske vojske protiv Osmanlija bio na Vidovdan na celu sa carom Lazarom -albanci nemaju svoju istoriju -kakva balkanska vojska -nije ni postojala niti to istorija poznaje .
gde ti skole zavrsi ,da li si ti obrazovan .ciju ti istoriju i slavu prekrajas ,zelis srpsku slavu i cistocu prisvojiti sebi pa vi i nemate istoriju ni slavu i ono sto imate je sramno -nista drugo neradite nego lazete za srbima po SAD ,umesto da se postaras i da kaznite i osudite za pretnje upucene Grenelu ti pricas gluposti sram vas bilo
Најновије из рубрике

СРПСКА АТИНА, ТИХА ВЕЋИНА: Новосађани пешице кренули у Београд на велики сабор да пруже подршку председнику Србије (ВИДЕО)
ВИШЕ стотина младих Новосађана кренуло је јутрос пут Београда, како би пружили подршку председнику Србије Александру Вучићу на великом скупу заказаном за суботу.
08. 04. 2025. у 11:10

ЧЕТВРТИ ЧОВЕК: Ево ко је бизнисмен који је са Доловац, Хоменом и Грухоњићем договарао државни удар у Србији
ДА би јавност разумела шта се тренутно дешава у српском тужилаштву, мора се кренути од почетка.
08. 04. 2025. у 10:57

ОВИ ЉУДИ НИСУ НОРМАЛНИ Појавио се цео транскрипт бруталног плана блокадера - овако су смислили да нападну аеродром
НА састанку пленума Медицинског факултета у Београду јуче је планиран терористички напад на Аеродром Никола Тесла у Београду
08. 04. 2025. у 10:20

НЕМАР БЛОКАДЕРА ПОПЛАВИО ШКОЛУ: Срамне слике из ТШ "Милева Марић Ајнштајн" у Новом Саду (ФОТО)
У ТШ "Милева Марић Ајнштајн" у Новом Саду због немара блокадера дошло је до поплаве у тој образовној установи.
08. 04. 2025. у 10:12

ХРАБРО КОРАЧАЈУ КА ЦИЉУ: Трећи дан пешачења Срба са КиМ - коначно их дочекало сунце (ФОТО)
ТРЕЋИ је дан пешачења Срба са Косова и Метохије, који су кренули пут Београда на велики народни скуп.
08. 04. 2025. у 09:43
Коментари (20)