ЛАЖНА ДРЖАВА СЕ НАОРУЖАВА: За куповину дронова издвојени нови милиони евра

15. 07. 2021. у 09:23

ЛАЖНА државе Косово, определила се 4,5 милиона евра за куповину дронова.

ЛАЖНА ДРЖАВА СЕ НАОРУЖАВА: За куповину дронова издвојени нови милиони евра

Фото: Јутјуб/RED EAGLE007

"Министар финансија, рада и трансфера" лажне државе Косово, Хекуран Мурати рекао је да су ова средства издвојена из Програма економског опоравка.

- Износ од 4,5 милиона евра, додељена средства која се издвајају из Програма економског опоравка, категорије издатака, субвенција и трансфера, пренеће се "Министарству одбране" у категорији капиталних издатака у потпрограму (тзв.) косовских снага безбедности у пројекту наоружани системи на захтев "Министарства одбране"- прецизирао је Мурати.
Осим набавке дронова, тзв. Косово је, како су претходне недеље известили медији, потписало уговор са Турском о куповини 14 оклопних возила.
Раније су, како преноси портал КоССев, из америчке амбасаде у Приштини саопштили су, да је америчка војна команда у Европи донирала тзв. косовским безбедносним снагама модерну опрему вредну 190.000 долара.

(Спутњик)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама

ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама

ДЕВОЈКА Милана Мишић (26) из Шида трагично је преминула 15. јула, а на вечни починак испраћена је два дана касније у пратњи неутешне породице, пријатеља, рођака и многобројних суграђани који се данима од ње опраштају на друштвеним мрежама.

27. 07. 2025. у 08:48

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

КРИСТИЈАН НА МУКАМА: Деца су нам у болници, по цео дан примају инфузије, не одвајамо се од њих

КРИСТИЈАН НА МУКАМА: "Деца су нам у болници, по цео дан примају инфузије, не одвајамо се од њих"

КРИСТИЈАН Голубовић огласио се из Клиничко-болничког центра Земун, где се тренутно налази заједно са супругом Кристином Спалевић. Њихова деца тренутно су хоспитализовани, а породица пролази кроз тежак период.

28. 07. 2025. у 22:12

Коментари (5)

СПЕКТАКЛ У БЕОГРАДУ! Никола Јокић очи у очи против Луке Дончића, карте пуштене у продају, ево како и где их можете купити