ДЕЦА СУ НАЈВЕЋЕ БЛАГО И СВЕТИЊА: Министар Мали пружио безрезервну подршку Вучићу након претњи председниковој деци
МИНИСТАР финансија Синиша Мали пружио је пуну подршку председнику Србије Александру Вучићу након стравичних претњи које су упућене председниковој деци.

Фото: Танјуг/Страхиња Аћимовић/Раде Прелић
- Пуна подршка мом пријатељу и председнику Србије Александру Вучићу. Знам колико му је тешко што поред свакодневне борбе за бољи живот грађана, мора да трпи најгоре клевете које неистомишљеници упућују његовој деци. Та њихова политичка борба је прерасла у својеврсно лудило у којем се не бирају средства. Знам и да га ништа неће поколебати у борби за бољи живот сваког детета у Србији. Деца су највеће благо и светиња. Подршка - написао је министар Синиша Мали на инстаграму.
Подсећамо, на друштвеној мрежи Твитер појавиле су језиве поруке упућене деци председника Србије Александра Вучића.

Foto: Printskrin/Twitter
- Вучићу, дао Бог да ти се Данило, Милица и Вукан распадају од рака, а и њихови потомци генерацијама - написао је извезни Мастиф.
Препоручујемо

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (2)