У НЕРЕДИМА НА ЦЕТИЊУ ПОВРЕЂЕНЕ ЧЕТИРИ ОСОБЕ: Након пуцњаве и сузавца спроведени у болницу
У нередима на Цетињу лакше су повређене четири особе, потврђено је медијима у Општој болници у том граду.
Foto: D.Milovanovìć
Повређени су, како је речено, пуштени на кућно лечење.
Подсетимо, претходно је саветник председника Црне Горе Веселин Вељовић предводио напад на полицију.
- Погледајте како је Веселин Вељовић, саветник председника државе и група посланика ДПС започела јутрос напад на полицију Црне Горе. Сад је ваљда свима све јасно! Апелујемо на мир и спуштање тензија - написао је Дритан Абазовић.
Вељовић је након овог напада спроведен у полицијски ауто.
Препоручујемо
УХАПШЕН ВЕСЕЛИН ВЕЉОВИЋ: Милов саветник нападао полицију па лишен слободе
05. 09. 2021. у 08:52
ЕКСКЛУЗИВНЕ ФОТОГРАФИЈЕ: Прве слике патријарха и митрополита на Цетињу (ФОТО)
05. 09. 2021. у 08:36
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)