КАКО сам постао предмет расправе Комшића и Грлић Радмана не знам, али знам да ме сукоби између бошњачко-хрватских политичара нимало не занимају, поручио је данас министар унутрашњих послова Србије и председник Покрета социјалиста Александар Вулин.
ПОЛИЦИЈСКИ службеници ПУ Нови Пазар потиснули су без употребе средстава принуде окупљене грађане код споредног улаза у зграду Основног суда у Новом Пазару када је, у једном тренутку, дошло до гурања окупљених са полицијом, која је ангажована са задатком да омогући запосленима да уђу у суд, наводи се у саопштењу МУП-а.
Ивана Петошевић, заједно са својим супругом, иначе обоје запослени на Радио телевизији Војводине напали су грађане, желећи да оскрнаве српску тробојку.
Prebilovac
11.09.2021. 07:33
Komentar ,Vulina, je potpuno na svom mestu.