ВУЧИЋ СЕ САСТАО СА БОРИСОВИМ: Разговарао о значајним инфраструктурним пројектима две државе (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић стигао је данас у дводневну посету Словенији, где ће учествовати Самиту Европска унија – Западни Балкан. Он се пред почетак Самита видео са, како је рекао, драгим пријатељем Боико Борисов бившим премијером Бугарске.
Фото: Инстаграм/будућностсрбије
- Са драгим пријатељем Бојком Борисовим разговарао сам пред почетак самита о економској сарадњи и заједничким инфраструктурним пројектима од значаја за обе земље, укључујући ауто-пут од Софије до српско-бугарске границе, гасовод Балкански ток и будућим видовима сарадње - пише на Инстаграм налогу председника.
Препоручујемо
ДОДИК РАСКРИНКАО НОВУ ЗЛОУПОТРЕБУ: Жељко Комшић опет у центру скандала
04. 10. 2021. у 17:39
КУРЦ ПРЕД САМИТ ЕУ - ЗАПАДНИ БАЛКАН: "То је битно за сигурност и стабилност Европе"
04. 10. 2021. у 11:19
РАЗГОВОР ПРИЈАТЕЉА: Вучић се у Словенији састао са Драганом Човићем (ФОТО)
05. 10. 2021. у 16:24
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (4)