ДРЖАВА СЕ ПОНАША У СКЛАДУ СА ЗАКОНОМ! Вучић: Они који некога туку завршиће иза решетака

Тањуг

11. 11. 2021. у 11:32

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас да не зна шта су народне патроле, али је поручио да ако било ко некога малтретира или туче тај ће завршити иза решетака.

ДРЖАВА СЕ ПОНАША У СКЛАДУ СА ЗАКОНОМ! Вучић: Они који некога туку завршиће иза решетака

Foto: I. Marinković

- У овој земљи само држава има монопол физичке принуде и једина која је надлежна да спроводи закон у дело и то ће да ради - истакао је Вучић одговарајући на питања шта ће држава да учини поводом појаве народних патрола које су се појављивале око миграната, а, како тврди новинар, сада прете и новинарима поводом мурала Ратка Младића.

Вучић је рекао да ће држава да се понаша у складу са законом подједнако према свима и према онима који мисле да су због било чега изван закона, јер имају подршку неких медија и политичара.

- Сви су једнаки пред законом и према свима ћемо једнако да се односимо. Само таква држава може да има поверење грађана - поручио је Вучић.

Он је напоменуо и да свако јутро добија извештај о дешавањима у земљи и да је ноћас забележен најмањи број инцидената.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БИВША ПОРТПАРОЛКА ЗЕЛЕНСКОГ: Он највероватније користи дрогу, све што каже је лаж (ВИДЕО)

БИВША ПОРТПАРОЛКА ЗЕЛЕНСКОГ: Он највероватније користи дрогу, све што каже је лаж (ВИДЕО)

ВЛАДИМИР Зеленски највероватније користи дрогу, све што говори је манипулација или лаж и представља највећу препреку миру и опстанку Украјине, изјавила је Јулија Мендел, бивши прес-секретар украјинског председника.

12. 05. 2026. у 14:48

НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ! Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.

11. 05. 2026. у 19:09

Коментари (18)

ДАРКО БАЈИЋ СЕ ВРАЋА ПОЗОРИШТУ: Представа „Рејтинг тајм“ у продукцији Фондације Mozzart