И ХЕРЦЕГ НОВИ УЗ ВУЧИЋА: "Србија успела да поново постане кључна земља нашег окружења"
ПОДРШКА лидеру СНС Александру Вучићу стигла је и од Ивана Отовића, председника Скупштине општине Херцег Нови, функционера Нове српске демократије.
Фото: В. В.
- Председник Александар Вучић је показао да је одговоран и посвећен државник, особа којој највише верују грађани Србије. Спреман да се увек и свугде бори за Србију и наше српске националне интересе. Неоспоран је економски напредак Србије, успеси на међународном плану, већа брига о културним институцијама и наслеђу нашег народа у Србији и окружењу. Упркос бројним изазовима и споља наметнутим ограничењима Србија на челу са председником Вучићем успела је да поново постане кључна земља нашег окружења, економски стабилна, спремна да одговори на разне кризне ситуације, способна да води спољну политику која искључиво заступа Србију и интересе српског народа. Пуна подршка Александру Вучићу на изборима за председника Републике Србије - саопштио је Отовић.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПОДРШКА ИЗ ТРЕБИЊА ЗА ВУЧИЋА: "Такав човек треба Србији и целокупном српском народу"
30. 03. 2022. у 15:04
БЈЕЛИЦА ПОДРЖАО ВУЧИЋА: Снажне речи из Сокоца - "Улога Србије је немерљива"
30. 03. 2022. у 15:13
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи
КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).
13. 05. 2026. у 12:29
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)