ПРЕМИЈЕРКА ОДГОВОРИЛА ДРАЖИ ПЕТРОВИЋУ: "Суштина дискриминације коју нити види "просвећена елита", нити их то интересује"

Новости онлине

12. 09. 2022. у 11:44

ПРЕДСЕДНИЦА Владе Србије Ана Брнабић данас је прокоментарисала изјаву главног и одговорног уредника листа Данас Драгољуба Драже Петровића, који је рекао да она "није ЛГБТ особа, већ је напредњак".

ПРЕМИЈЕРКА ОДГОВОРИЛА ДРАЖИ ПЕТРОВИЋУ: Суштина дискриминације коју нити види просвећена елита, нити их то интересује

Фото: Танјуг/Слободан Миљевић/Јутјуб/Dokumentarne Emisije Balkan

- Суштина дискриминације коју нити види "просвећена елита" нити их то интересује. Ако си геј, можеш да будеш само геј и тачка. То је једино што те дефинише. Ниси премијер - него ЛГБТ. Ниси члан СНС - него ЛГБТ. И не виде ниједан проблем у томе, већ мисле да је то нешто паметно - написала је Ана Брнабић на Твитеру.

Петровић је, говорећи на Н1, рекао да је до сутра рок за забрану Европрајда.

- Имамо ЛГБТ премијерку, показало се да то није помогло ништа за права ЛГБТ популације, Ана Брнабић није више припадник ЛГБТ, она је напредњакиња - казао је Дража Петровић.

Он је такође, коментаришући ситуацију око Европрајда и шта црква говори о томе, казао да то показује да је СПЦ ригидна организација која није често баш хришћанска каква би требало да буде.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОГЛАШЕНО ВАНРЕДНО СТАЊЕ У СЛОВАЧКОЈ: Дато упутство и за Србију,Аустрија ЗАТВОРИЛА 20-ак граничних прелаза да спречи ширење слинавке и шапа

ПРОГЛАШЕНО ВАНРЕДНО СТАЊЕ У СЛОВАЧКОЈ: Дато упутство и за Србију,Аустрија ЗАТВОРИЛА 20-ак граничних прелаза да спречи ширење слинавке и шапа

МИНИСТАРСТВО пољопривреде Србије апеловало је недавно на све сточаре, ветеринаре и друге актере у сектору сточарства да предузму све неопходне мере како би спречили потенцијални унос болести слинавке и шапа у Србију и буду максимално одговорни.

08. 04. 2025. у 14:48 >> 18:42

Коментари (0)

ЛИГА ШАМПИОНА: Арсенал на крилима Деклана Рајса самлео Реал, Интер славио у Минхену у лудој завршници