"ТО ЈАСНО УКАЗУЈЕ НА ПОКУШАЈ УБИСТВА!": Петар Петковић о нападу Албанаца на Србина

13. 09. 2022. у 08:37

ДИРЕКТОР Канцеларије за КиМ Петар Петковић реаговао је на напад на српског младића из Бабиног Моста код Обилића који је избоден касно синоћ у раме и у пределу врата од стране локалне албанске породице.

ТО ЈАСНО УКАЗУЈЕ НА ПОКУШАЈ УБИСТВА!: Петар Петковић о нападу Албанаца на Србина

Фото: Танјуг

Немања Митровић (19) и његов отац Саша нападнути су од стране албанске породице која их већ дуже време малтретира.

Отац и син, како се наводи, превезени су у КБЦ Приштина, а током ноћи транспортовани су у КБЦ Косовска Митровица, где је Немањи урађена комплетна дијагностика и он је смештен на одељење хирургије. Са њима су ноћас све време били и представници Привременог органа општине Обилић не би ли им пружили помоћ и подршку. 


Поводом ове ситуације, огласио се и директор Канцеларије за КиМ Петар Петковић, који је рекао да чињеница да је Немања убоден у пределу врата јасно указује да је реч о покушају убиства.

- Управо разговарао с оцем нападнутог Немање Митровића (19). Забринути су јер локални Албанац из породице Шабани годинама некажњено терорише Бабин Мост. Лекари из КБЦ у КМ су ме известили да чињеница да је Немања убоден у пределу врата јасно указује да је реч о покушају убиства! Немања ће, као и његов отац Саша, имати најбољу могућу негу наших лекара, а Канцеларија за КиМ ће пружити и правну помоћ породици, како би Шабани одговарао за своја злодела! - истакао је Петковић на свом "Твитер" налогу.
 

БОНУС ВИДЕО: Полиција пред 168. вечити дерби

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

НЕ ИДИТЕ НА АГРЕСИЈУ! Певач поткачио млађе колеге - Снимају све и свашта, то не ваља