"ЧЕКАМ ВЕСТИ ОД ЕРДОГАНА" Вучић открио какве понуде Србија добија - То је заиста важна ствар за нас
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да чека вести од турског колеге Реџепа Тајипа Ердогана да ли ће допустити струју која стиже из Азербејџана.

Фото: ЕПА
- То је заиста важна ствар за нас, верујем да бисмо тиме додатно осигурали снабдевање за наше грађане. Видите да се све више говори о несташицама хране. Нама више земаља нуди огромне суме да дођу и да купе нашу храну. Једна афричка земља нам нуди 600 милиона долара да дођу и купе готово све наше залихе - открио је председник.
Председник Вучић је истакао да држава купује нових 30 хиљада тона мазута због неодговорних људи у локалним самоуправама.
- Али ми не смемо да дозволимо да људи немају грејање. Не смемо да дозволимо притисак на енергетски систем Србије, јер ће онда људи да поваде грејалице, пошто су навикли да ходају зими у мајицама на кратке рукаве - рекао је Вучић.
Препоручујемо

ЧЕТИРИ ЗЕМЉЕ ЕУ ОДБИЛЕ ТРАМПОВ ПЛАН: Неће да купују америчко оружје за Украјину!
ЧЕТИРИ европске земље одбиле су да учествују у пројекту председника САД Доналда Трампа о куповини америчког оружја за Украјину.
16. 07. 2025. у 14:12

БЕБА ИЗ СРБИЈЕ СЕ УГУШИЛА НАОЧИГЛЕД РОДИТЕЉА: Незапамћена трагедија на Халкидикију
БЕБА из Србије, стара свега 13 месеци, изненада је изгубила живот у једном угоститељском објекту на Халкидикију. Како наводе грчки медији, ова незапамћена трагедија одиграла се пред очима дететових родитеља.
16. 07. 2025. у 14:33

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (44)