ВУЧИЋ У БУДИМПЕШТИ НА ТРИЛАТЕРАЛНОМ САМИТУ: Председник Србије састао се Орбаном и Нехамером (ФОТО)
03. 10. 2022. у 10:16
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић борави данас у Будимпешти, где ће учествовати на трилатералном самиту Мађарске, Србије и Аустрије.
Повезане вести
"Ја сам му пријатељ, био сам и увек ћу бити..." Вучић открио о чему је све разговарао са Орбаном после пораза на изборима у Мађарској
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић је гостовао у подкасту "Остало је политика" код познатих британских новинара Алистера Кембела и Рорија Стјуарта.
27. 04. 2026. у 14:32
"ТО ЈЕ НАПАД НА СУВЕРЕНИТЕТ МАЂАРСКЕ" Сијарто о инциденту у Кањижи, поменуо и "Дружбу"
ПОКУШАЈ диверзије на српском делу гасовода „Турски ток“ Мађарска сматра нападом на свој суверенитет, јер већину горива из Русије добија преко ове руте, изјавио је мађарски министар спољних послова Петер Сијарто
05. 04. 2026. у 15:19
"АКО НИСТЕ СМИСЛИЛИ НЕШТО ПАМЕТНИЈЕ, НЕ ИЗМИШЉАЈТЕ ГЛУПОСТИ, ПОБОГУ ЉУДИ" Вучић: Волео бих да Виктор победи, али глупљу оптужбу нисам чуо
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је о оптужбама са којима се суочавао министар спољних послова Мађарске Петер Сијарто.
26. 03. 2026. у 22:56
Најновије из рубрике
БРНАБИЋ О ПИСАЊУ ФОРБСА: Обојена револуција је захтевала "крваве руке"
ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Србије реаговала је поводом текста објављеног у Форбсу.
14. 05. 2026. у 09:05
КРАЈ ВЕЛИКОГ ЗЛА? Војислав Шешељ саопштио ударну вест
ПРЕДСТАВНИЦИ Црвеног крста који су обилазили Србе робијаше по неким европским затворима, рекли су да ће на овој седници Савета безбедности у јуну месецу бити донета одлука да ли је сврсисходно да уопште постоји више тај Механизам, открио је председник СРС проф. др Војислав Шешељ.
14. 05. 2026. у 09:04 >> 09:04
ВУЧИЋ НА ВАЖНОМ САСТАНКУ: Председник ће данас разговарати са министарком културе Грчке Лина Мендони
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић састаће се данас са министарком културе Грчке Лина Мендони.
14. 05. 2026. у 08:10
ПОЗНАТИ ВЛАСНИК АУТОСЕРВИСА ПОЧЕО ШТРАЈК ГЛАЂУ: Извршитељи опет насрнули на Желимира Црнобрњу са Ибарске, поручује да се неће предати
ЖЕЛИМИР Црнобрња ступио је данас у 12 часова у штрајк глађу, тврдећи да већ годинама води борбу да сачува објекат који је, како наводи, поштено купио пре 15 година.
13. 05. 2026. у 23:41
ТИХА ПРИЗНАЊА НАКОН ГРОМОГЛАСНИХ ЛАЖИ (ВИДЕО)
ТАЈКУНСКО -медијска тровачница Драгана Шолака Н1 и Нова С годинама ради по већ устаљеном сценарију пласирања сензационалистичких лажи, које након разоткривања и раскринкавања, углавном се завршавају тихим и закаснелим признањем.
13. 05. 2026. у 20:07
Коментари (102)